На Рівненщині спецпризначенці виборювали першість із практичної стрільби (Фото)

Опубліковано:

Товариські змагання із практичної стрільби відбулися сьогодні, 28 січня, на базі стрілецького полігону в селі Бронники. Участь у них взяли п’ять команд, кожна з яких складалася з чотирьох стрільців, а саме: рота поліції особливого призначення ГУНП, управління «КОРД» ГУНП, УПП в Рівненській області, УПО в Рівненській області та спецпризначені СБУ в Рівненській області. 

Регламент турніру передбачав виборювання першості як у індивідуальному, так і в командному заліках. У першій частині кожен учасник поетапно стріляв по різних мішенях у «стрілецькій дуелі», де найвлучнішим став представник із СБУ, «срібло» дісталося Олександру Лацу із Управління патрульної поліції, а «бронза» – Олексію Чичі — поліцейському роти поліції особливо призначення. 

А от другий етап змагань проходив у командному форматі, за результатами якого впевнену перемогу здобули бійці спецпідрозділу СБУ, друге місце посіли спецпризначенці РПОП ГУНП, а третє місце — патрульні поліцейські Рівненщини. 

Заступник начальника управління кадрового забезпечення ГУНП в Рівненській області Ігор Федорчук нагородив призерів і переможців змагань, які відбулися за сприяння спортивного клубу «Тріумф», побажавши майстерності не тільки у стрільбі, а й у подальшій службі. 

Відділ комунікації поліції Рівненської області

Про Захід