На Рівненщині зросла кількість шлюбів (Фото)

Опубліковано:

Так, за минулий рік, попри воєнний стан, в області одружилися 7197 пар. Це майже на 14 відсотків більше, ніж у 2021 році.

Тим часом найбільше шлюбів у 2022 році уклали у Рівненському відділі ДРАЦС. Тут побралися 2929 пар. Також чимало одружень зареєстрували у Сарненському (549), Дубенському (385), Березнівському (361) відділах ДРАЦС. Про це повідомили у Відділ ДРАЦС у Рівненській області УДР Західного МРУ МЮ.

Торік доволі часто одружувалися військові. Таким був кожен десятий шлюб. Тож багато наречених були у пікселі.

Разом із тим чимало пар у якості весільного вбрання вибирали вишиванки. Та й самі церемонії були патріотичніші, ніж у попередні роки. Йдеться, зокрема, і про музику, і про нові традиції, як от залишати підписи на синьо-жовтому прапорі.

Також на Рівненщині зареєстровано 120 шлюбів з іноземцями.

Водночас в області стали рідше розлучатися. Так, у 2022 році зареєстрували 322 розірвання шлюбів, тоді як у 2021 році – 540. Щоправда, ця статистика стосуються подружніх пар, які розлучаються, без дітей. Інформація про розірвання шлюбу за рішенням суду вноситься до Державного реєстру ДРАЦС після надходження відповідних документів.

Нагадаємо, що минулого року процедуру укладання шлюбу спростили – закохані можуть одружитися у той же день, коли подали заяву. І це стосується не лише військовий, а й усіх бажаючих. До слова, більшість пар у 2022 році одружилися саме так.

Рівненська ОВА

Про Захід