На Рівненщині знайшли трьох зниклих неповнолітніх (Фото)

Опубліковано:

Усі троє проживають у Олександрії. Ювенальним поліцейським Головного управління Національної поліції в Рівненській області, районного управління поліції спільно із поліцейським офіцером громади знадобилося більше десяти годин, аби встановити їх місцезнаходження та повернути у сім’ю.

Близько 23:40 вчора, 20 жовтня,до поліції надійшло повідомлення від батька-вихователя будинку сімейного типу про зникнення 13-річної вихованки.Зі слів чоловіка, близько 16 години дівчина пішла у магазин та не повернулася. 

Поліцейські на місці події з’ясували, що разом із нею могли бути іще двоє неповнолітніх — 16-річна дівчина та 13-річний хлопець.Під час пошуків було отримано інформацію, що діти в пошуках розваг можуть проводити час в обласному центрі. Всю ніч поліцейські «прочісували» територію Рівногота перевіряли місця, де вони можуть бути, а потім — знову в Олександрії. 

Пошуки увінчалися успіхом сьогодні, 21 жовтня. Близько 11:30 на вулиці поліцейські розшукали двох дівчат, а орієнтовно за дві години — і хлопця. 

Жодних протиправних дій відносно них не вчинено, із дітьми ювенальні поліцейські провели профілактичні бесіди та повернули їх додому.

Відділ комунікації поліції Рівненської області 

Про Захід