На Рівненщині запрацював перший безбар’єрний клас безпеки

Опубліковано:

Звук повітряної тривоги чи вибухів, незнайомий простір, нові обставини викликають хвилювання у більшості діток, у тому числі з особливими освітніми потребами.

Відтепер учні Навчально-реабілітаційного центру Рівного зможуть освоїти нові знання, що допоможуть їм впоратися зі стресом та можливими надзвичайними ситуаціями.

В закладі запрацювала локація з безпеки. Це перший обладнаний клас для дітей з особливими освітніми потребами в області.

Як повідомили в департаменті освіти і науки Рівненської ОВА, такий клас має більше вимог до облаштування. Тепер тут будуть проводити тематичні заняття рятувальники-піротехніки, поліція та медична служба.

У класі дітям розповіли про безпеку за особливою методикою: короткими але наповненими змістом речення з наочністю, використанням іграшок та предметів, де може бути замаскована вибухівка. Ці уміння допоможуть дітям зорієнтуватися під час повітряної тривоги, надати найпростішу домедичну допомогу іншому чи засвоїти техніки психологічного розвантаження.

Такі знання мають бути доступні кожному школяреві адже безбар’єрність в умовах повномасштабної війни не може бути формальністю, переконані освітяни.

Рівненська ОВА

Про Захід