На Рівненщині вилучили фальсифікований алкоголь на суму майже 1 мільйон гривень

Опубліковано:

ГУ ДФС у Рівненській області продовжують здійснюватись активні заходи на пріоритетних напрямах діяльності, у т.ч. з протидії незаконному обігу підакцизних товарів, детінізації ринку алкогольної продукції.

У червні 2020 року оперативними працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Рівненській області встановлено факт зберігання  з подальшою метою збуту алкогольних напоїв  та проведено обшуки у одному зі складських приміщень, яке розташоване в обласному центрі. За результатами проведених заходів виявлено та  вилучено понад 10 тис.пляшок горілки різного найменування загальною вартістю 900 тис. грн. з підробленими марками акцизного податку.

Під час досудового розслідування встановлено, що житель Харківської області транспортував до Рівненської області вищевказані алкогольні напої для подальшої реалізації.

Підозрюваний у повній мірі визнав свою вину та щиро розкаявся у вчиненому. У проваджені на вилучену фальсифіковану алкогольну продукцію накладено арешт, подальшу долю вилучених ЛГВ вирішуватиме суд.

Слідчим фіскальної служби, під процесуальним керівництвом Рівненської обласної прокуратури, завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за даним фактом . Наразі обвинувальний акт за ч. 1 ст. 204, ч. 1 ст. 199 КК України (незаконне виготовлення алкогольних напоїв, незаконне придбання з метою збуту, зберігання з цією метою, а також збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв з підробленими марками акцизного податку) з угодою про визнання винуватості направлено для розгляду до суду, інформує ГУ ДПС у Рівненській області.

Про Захід