На Рівненщині вручили підозру внутрішньо переміщеній особі з проросійськими поглядами

Опубліковано:

​За процесуального керівництва Рівненськоїобласної прокуратури жительці Рівненського району оголошено підозру у запереченні та виправдовуваннізбройної агресії російської федерації проти України, розпочатої у 2014 році (ч. 1 ст. 436-2 КК України).

​Так, за даними досудового розслідування, жінка, яка є уродженкою Запорізької області, але проживає на Рівненщині, у категоричній формі спростовувала вбивства збройними силами російської федерації цивільних громадян у м. Буча Київської області підчас його окупації російською федерацією, знищенняжитлових будинків та об’єктів цивільноїінфраструктури, тим самим заперечуючи збройнуагресію російської федерації проти України.

​Зокрема, вказувала, що у повномасштабномувторгненні рф на територію України винна Українська влада через небажання домовлятися з російською федерацією, тим самим виправдовувала збройну агресію російської федерації проти України. 

​Досудове розслідування здійснює УСБУ в Рівненській області.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років. 

Примітка: відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Про Захід