На Рівненщині вдосконалюють надання ветеранських послуг

Опубліковано:

У Березнівській міській раді відбулася нарада з питань ветеранської політики та роботи Ради ВПО під головуванням заступниці голови Рівненської ОДА Людмили Шатковської.

«Презентували дашборд «Геопортал», який вже розміщений на сайті Рівненської ОДА. Спільно з громадами наповнюємо його інформацією про установи, організації, які надають ветеранські послуги. Така цифрова карта значно полегшить людям пошук. А сама систематизація інформації дозволить громадам покращити ветеранську політику», – сказала Людмила Шатковська.

Начальниця новоствореного управління у справах ветеранів Департаменту соцальної політики Рівненської ОДА Марина Корольова зазначила, що такі наради будуть проведені у всіх районах області. Також додала, що під час таких зустрічей вже є певні напрацювання та нові бачення. До прикладу, Березнівський басейн можна використовувати для реабілітації, а Здолбунівський центр психо-соціальної підтримки може обслуговувати мешканців декількох тергромад Рівненського району. Наголосила, що маємо зв’язати всі послуги в єдину систему і комплексно підтримувати військових та членів їх сімей.

Додатково також обговорили питання інтеграції внутрішньо переміщених осіб, їх інтеграцію, шляхи залучення активних представників, які підсилять громаду. Окрім того, оглянули стан реконструкції укриття в Березнівському ліцеї № 2.

Про Захід