На Рівненщині триває будівництво двох закладів профтехосвіти

Опубліковано:

Модернізуємо інфраструктуру професійно-технічної освіти на Рівненщині. До будівництва залучено міжнародну технічну допомогу. Про це повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін під час наради, яка відбулася під керівництвом Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук.

«Нагадаю, на Рівненщині впроваджується 2 проєкти з будівництва. Перший – це Державний навчальний заклад «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі», м. Рівне, де проводиться капітальний ремонт корпусу навчально-виробничих майстерень із закупівлею обладнання. Другий – Квасилівський професійний ліцей. Там плануємо створити Центр професійної досконалості», – розповів Сергій Подолін.

Також він додав, що нині в Рівному ведуться будівельно-монтажні роботи щодо утеплення, а незабаром почнуться внутрішні роботи. Об’єкт планується завершити до 1 вересня 2025 року. Окрім того, до МОН було подано пропозицію щодо будівництва переходу між центральним корпусом та переобладнаною будівлею майстерні. Це дасть змогу впровадити у закладі фізичну безбар’єрність, адже відкриє доступ для маломобільних груп населення на другий поверх навчального корпусу.

У Квасилові вже на завершальному етапі виготовлення проєктно-кошторисної документації гуртожитку. Також здійснене технічне обстеження будівлі та енергетичний аудит.

Сергій Подолін зазначив, що у модернізація інфраструктури ліцею відбувається за фінансовання Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Німецький банк розвитку KfW проєкту «Професійна освіта у Східному партнерстві».

Рівненська ОВА

Про Захід