На Рівненщині створюють ЕКО-парк технічних конопель (Фото)

Опубліковано:

Стартує проєкт на території Привільненської громади. Меморандум про нову індустрію підписали сьогодні. Створення ЕКО-парку технічних (не наркотичних) конопель передбачатиме запровадження нових робочих місць, створення доданої вартості та перспективи експорту.

«Уже двічі зустрічався з інвесторами. Обговорював можливість відкриття їхнього виробництва в області. А сьогодні підписали меморандум. Впевнений, цей проєкт відродить забуту в Україні індустрію. Наші прадіди і прабабусі пам’ятають технічну коноплю, як продукт, з якого багато чого виготовлялося. Ці надбання – не втрачені. Ми продовжимо розвиток галузі і вона стане ще одним драйвером розвитку Рівненщини. Вірю в це!» – наголосив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Індустріальний парк розташовуватиметься на більш як 42 га землі. В загальному там планується понад 2 тисячі робочих місць.👉Цей парк – це про технологічне майбутнє, глобальну продовольчу безпеку та розвиток бізнесу. Адже навколо нього планується розташування різних підприємств, які перероблятимуть коноплі.

Нагадаємо, з технічних конопель можна виготовити 200 найменувань різної продукції. Вона використовується для виробництва: тканини (наприклад, пошиття форми для військових); медичних препаратів; косметики; енергетичних технологій.

Рівненська ОВА

Про Захід