На Рівненщині сталася смертельна автоаварія, на Буковині люди перекрили дорогу, а на Хмельниччині відшукали унікальну знахідку

Опубліковано:

На Рівненщині сталася ДТП. Пішохід йшов по проїжджій частині. Попередньо відомо, що водій авто, яке збило пішохода, був тверезий. Від отриманих травм пішохід загинув на місці.

На Буковині мешканці села Коритне, що Вижниччині, перекрили дорогу. Селяни не пропускають автомобілі. Відтак, на місці події працюють працівники поліції. Про це пише пресслужба Патрульної поліції Чернівецької області.

Як повідомили правоохоронці, о 9 год. 10 хвилин мешканці села Коритне, яке було відключено від газопостачання, перекрили дорогу в с.Дубівці, Чернівецької області, на трасі Н-10 і нікого не пропускають.  На місці перекриття знаходяться працівники поліції.

На Хмельниччині,прокладаючи траншею для земляного кабелю у Камꞌянці−Подільському  робітники натрапили на давнє поховання жінки. Ця знахідка трапилася науковцям на схід від Вірменського бастіону на ділянці, що на вулиці Францисканська, повідомляє «Укрінформ».

Науковці дослідивши поховальну камеру,  зазначають, що поховання прямокутної форми і найшвидше людину було поховано у деревꞌяній труні. Кераміка, яка була наявна всередині,  дозволяє висловити припущення, що поховання було здійснено у ХІІ− ХIV столітті.

Про Захід