На Рівненщині шиють плащі-намети та готують тушкованки для ЗСУ (Фото)

Опубліковано:

Незабаром на фронт поїдуть домашня ковбаса, бутербродне сало, тушкованки та паштети. А ще партія плащ-наметів. А допоки кипить і смажиться робота у волонтерському хабі – Уїздецькому ліцеї.

Кошти на закупівлю м’яса та наметової тканини вдалося назбирати на покровському благодійному ярмарку. Загалом на пряниках, малюнках, бантиках та пирогах вдалося вторгувати понад 30 тисяч гривень.

Попередньо, волонтери планували закупити дві тушки свинини, проте, підприємець одну із них подарував. На решту – придбали 110 метрів наметової тканини і почали відшивати плащ-намети, які зігріють наших захисників у холодну пору року.

«Наші освітяни і небайдужі жителі громади так захопилися ініціативою, що відразу почали приносити ємності, приправи, часник, цибулю, нитки та інше. А майстрині, згуртувавшись, у той самий день почали кроїни та шити. Я дякую усім, хто долучився до волонтерства. Вдалося закупити 280 кг м’яса та 110 метрів тканини. Лише спільними зусиллями можна тримати тил», – зауважила голова Здовбицької громади Тетяна Тимощук.

Рівненська ОВА

Про Захід