На Рівненщині санаторій став прихистком для півтисячі переселенців

Опубліковано:

Від початку війни санаторій на Сарненщині почав приймати переселенців. Заклад став тимчасовим житлом для майже 500 людей.

Із роботою санаторію ознайомився начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль. Очільник області поспілкувався із мешканцями та персоналом, оглянув умови.

«Нині тут мешкають близько 140 людей зі східної України. Гордий за жителів Рівненщини, які з усім теплом продовжують приймати переселенців. Дякую обласній федерації профспілок (якій належить санаторій) та місцевій владі за таку співпрацю», – розповів Віталій Коваль.

У цьому санаторії лікують захворювання органів травлення, нервової та ендокринної систем, кістково-м’язової та сполучної тканин порушеннями кровообігу. Нині в області вивчають можливість після перемоги приймати на реабілітацію захисників.

Віталій Коваль наголосив, що зараз, як ніколи, необхідно максимально використати весь потенціал закладу та зробити санаторно-курортні послуги ще одним видом прибуткового бізнесу на Рівненщині. Це допоможе підняти економіку області.

Про Захід