На Рівненщині провели в останню дорогу чотирьох захисників України

Опубліковано:

На Рівненщині провели в останню дорогу чотирьох захисників України: Богдана Котяша, Петра Кравця, Василя Літвінчука та Петра Суходола.

Жителі Дубровицької громади попрощалися з воїном Богданом Котяшем. Прикордонник народився у 1984 році. Проживав у селі Лютинськ. Був призваний по мобілізації та виконував обов`язки в підрозділах прикордонної служби. На жаль, життя воїна обірвалось раптово…

На Рокитнівщині провели живим коридором шани загиблого Героя Петра Кравця. 49-річний військовослужбовець народився у селі Остки, проживав з сім’єю у Сновидовичах. Воїн був учасником АТО. З березня був призваний на службу по мобілізації до лав Збройних Сил України. Герой загинув 22 грудня внаслідок мінометного обстрілу в Бахмуті Донецької області.

У Вараші попрощалися із Героєм Василем Літвінчуком. Воїн – уродженець села Нетреба Вараського району. Чоловіка призвали на військову службу 1 березня цього року. 23 грудня 38-річний старший водій стрілецької роти потрапив під мінометний обстріл у Бахмуті. Поховали Героя на кладовищі у селі Нетреба Антонівської громади. Без батька залишився син.

У Боремельській громаді попрощалися із військовослужбовцем Петром Суходолом. Воїн призваний до лав ЗСУ в березні цього року, був командиром стрілецького відділення. Петро загинув 21 грудня у бою в Бахмуті. Йому назавжди буде 23 роки… Поховали воїна в рідному селі Ниви Золочівські.

Рівненська обласна державна адміністрація

Про Захід