На Рівненщині «працювали» шахраї (Фото, Відео)

Опубліковано:

Шестеро «працівників» центру представлялись правоохоронцями іноземної держави та за певну винагороду пропонували послуги із вирішення питань щодо зняття арешту на вилучене майно, повернення коштів, викрадених шахрайським способом тощо.  

«Бізнес» організував 34-річний рівнянин, який придбав базу даних осіб в одній із юридичних фірм сусідньої іноземної держави, на територію якої і здійснювалися дзвінки. Телефонували до потерпілих шестеро жінок — рівнянки віком від 29-ти до 32-х років, а «заробляли» псевдоправоохоронці 25% від здобутих шахрайським способом коштів.

Злочинну схему викрили працівники управління стратегічних розслідувань в Рівненській області.

Дев’ять обшуків провели у рамках кримінального провадження, розпочатого за частиною 3 статті 190 КК України, слідчі слідчого управління за оперативного супроводу працівників УСР, за процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури та за силової підтримки спецпризначенців КОРДу.

Зокрема, обшуки проводилися за місцем проживання кожного фігуранта, в авто організатора та безпосередньо у «Call-центрі».

Досудове розслідування триває Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 263 та 240-1 КК України. 


Відділ комунікації поліції Рівненської області

Про Захід