На Рівненщині одружилися понад 6 тисяч пар (Фото)

Опубліковано:

З початку року на Рівненщині одружилися більше 6 тисяч пар. Так, за 10 місяців цього року в області зареєстрували 6316 шлюбів.

Це на 10 відсотків більше, ніж торік.

Рекордсменом за кількістю одружень залишається Рівненський відділ ДРАЦС – із початку року тут побралися 2333 пар. Про це повідомили у Відділ ДРАЦС у Рівненській області УДР Західного МРУ МЮ/м. Львів/

Тим часом навіть після ракетних обстрілів на Рівненщині 22 жовтня уклали 36 шлюбів.

Найбільше закоханих у цей день одружилися в Рівненському відділі ДРАЦС. Тут колектив навіть без електропостачання зміг організувати церемонію для 15 пар. Загалом цього дня ніхто не відмовився від укладення шлюбу, а всі урочистості були проведені вчасно.

До речі, за цей час зареєстровано 111 шлюбів із іноземцями.

Разом із тим найчастіше одружуються військові. За статистикою, таким є кожен десятий шлюб. До того ж, нерідко молодята на церемонії використовують патріотичну символіку , а в якості весільного вбрання обирають вишиванки.

Також на період воєнного стану шлюби можуть реєструвати командири військових частин без присутності нареченого чи нареченої, якщо він чи вона є військовослужбовцем, поліцейським, медиком тощо. При цьому використовуються доступні засоби відеозв’язку.

Нагадаємо, наразі процедуру укладання шлюбу спростили – закохані можуть одружитися у той же день, коли подали заяву. І це стосується не лише військовий, а й усіх бажаючих. До слова, більшість пар одружуються саме так. І ця тенденція простежується по всіх областях.

Про Захід