Відео Здоров'я Новини Західної України

На Рівненщині на COVID-19 захворіли голови Рокитнянської РДА та райради та головний лікар місцевої ЦРЛ (Відео)

Цілодобовий оперативний штаб протидії коронавірусу при Рівненській ОДА інформує, що станом на вечір 14 квітня на Рівненщині підтверджено 24 нових випадки захворювання на COVID-19.

Це:
🔸Вісім мешканців Рівного; 
🔸Шість – Рівненського району (села: Біла Криниця, Квасилів, Рисв’янка, Зоря і Клевань); 
🔸Двоє з Костополя;
🔸Троє з Сарн і один з Сарненського району (с.Немовичі);
🔸Один з Рокитнівського району (с. Кисоричі) і троє з смт Рокитне. Серед них голова РДА Віктор Мініч, голова районної ради Анатолій Кінчур та головний лікар місцевої ЦРЛ Олег Костюк.

Вік хворих від 20 до 81 року. Більшість інфікованих прямо або опосередковано контактували з раніше зафіксованими хворими на коронавірус.

Таким чином, на Рівненщині – 166 виявлених випадків захворювання на COVID-19. Восьмеро уже одужали.

Наразі на перевірці в Рівненському обласному лабораторному центрі 48 ПЛР-тестів. Результати, традиційно, повідомлю вранці.

На сьогодні 5 опорних лікарень області забезпечені засобами захисту на 10 днів. Серед них: більше 3 тис. халатів, понад 2500 тис. захисних костюмів і майже 140 тис. одноразових рукавичок. Цей перелік щодня поповнюється.

Міністерство охорони здоров’я України передало на Рівненщину черговий гуманітарний вантаж. Цього разу – це 3870 одиниць засобів захисту для медиків, 162 упаковки ПЛР-тестів.

Згідно з рішенням Кабміну, жителі області, які приїдуть з-за кордону зобов’язані пройти 14-денну обсервацію. Для цього на Рівненщині визначено уже 16 таких місць. Це санаторії, готелі, хостели та гуртожитки. Вони розташовані у більшості районів і зможуть прийняти 990 осіб. Таким чином, після перетину кордону жителі Рівненщини проведуть Великдень не вдома, а на обов’язковій обсервації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

31 − 26 =