На Рівненщині група осіб організувала наркотрафік до виправної колонії (Відео)

Опубліковано:

Учасникам злочинного угруповання на чолі з так званим «смотрящим» повідомлено підозру. Серед фігурантів – працівник колонії, засуджені та особи на волі.

Викрили протиправну діяльність осіб та перекрили канал постачання наркотиків до в’язниці оперативники управління стратегічних розслідувань у Рівненській області Нацполіції спільно зі слідчими обласної поліції. Встановлено, що так званий «смотрящий» в установі виконання покарань, маючи авторитет серед засуджених, налагодив канал постачання наркотичних та психотропних речовин. До злочинної діяльності залучив працівника установи, осіб, які відбувають покарання та тих, хто звільнився з місць позбавлення волі.

23 червня працівника установи затримали під час передачі чергової партії «товару». Також за силової підтримки спецпризначенців КОРД, «Альфа» СБУ та роти поліції особливого призначення провели санкціоновані обшуки за місцями утримання та мешкання фігурантів. Вилучили наркотичні речовини, телефони, «чорнові» записи.

На підставі отриманих доказів слідчі слідчого управління ГУНП в Рівненській області повідомили про підозру так званому «смотрящому» та шістьом учасникам угруповання. Їхні дії кваліфіковані за ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України, дії ще одного – за ч. 3 ст. 354 (підкуп працівника підприємства, установи чи організації).

Заходи з викриття протиправної діяльності групи осіб проводилися спільно з працівниками УСБУ в Рівненській області та установи виконання покарання за процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури.

Відео – за посиланням.

Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України

Про Захід