Здоров'я Новини Західної України

На Рівненщині госпіталь ветеранів війни та поліклініка дитячої лікарні відновлюють роботу

В області продовжують послаблювати карантин: КЗ “Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни” РОР та поліклініка Рівненської обласної дитячої лікарні відновлюють свою роботу.

Разом з тим, ці заклади під час карантину будуть працювати з дотриманням чітких епідеміологічних вимог.

Так, обласному госпіталю ветеранів війни дозволяється госпіталізація пацієнтів на планове лікування, у першу чергу, учасників АТО/ООС, ветеранів війни, котрі потребують високоспеціалізованої медичної допомоги. Госпіталізація у стаціонар здійснюється лише при наявності негативного тесту на COVID-19 методом ПЛР або ІФА, проведеного напередодні. Пересування пацієнтів у госпіталі обмежене, забороняється виходити з відділень та відвідування родичами.

На базі поліклініки Рівненської обласної дитячої лікарні дозволено відкриття планової консультативної медичної допомоги. У приміщення закладу дитина-пацієнт допускається у супроводі одного дорослого.

При вході до обох медичних закладів проводитиметься безконтактна термометрія пацієнтів і супроводжуючих осіб. І пацієнти, і супроводжуючі у приміщенні повинні перебувати у масках, а медичні працівники під час роботи з пацієнтами – у засобах індивідуального захисту: масках, окулярах/щитках, рукавичках, одноразовому одязі.

Також у медустановах здійснюватиметься постійне проведення дезінфікуючих заходів.

Рівненська облдержадміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 + = 20