На Рахівщині заступили на службу ще три поліцейські офіцери громади

Опубліковано:

На Закарпатті триває активна робота, спрямована на впровадження проєкту Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України «Поліцейський офіцер громади». Нагадаємо, на території регіону працює вже 16 поліцейських станцій, де несуть цілодобову службу поліцейські офіцери громади.

Зокрема, на Рахівщині впродовж кількох років поспіль запроваджено роботу 3 таких пунктів безпеки. Серед них – поліцейські станції селищ Ясіня та Великого Бичкова. Днями було завершено всі попередні етапи підготовки для повноцінної та ефективної роботи цих двох локацій безпеки.

Сьогодні, 11 січня, для їх офіційного відкриття прибули начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області – генерал поліції третього рангу Ярослав Колесник, спільно з головою Закарпатської ОДА Віктором Микитою. На заході також були присутні голови Ясінянської і Великобичківської територіальних громад Андрій Делятинчук та Олег Бурса.

Ярослав Колесник вручив поліцейським офіцерам громади, які нестимуть тут службу, ключі від нових службових авто.

«Ми реалізовуємо проєкт Національної поліції України, працюємо для того, щоб поліцейські несли тут службу в режимі 24/7. Плануємо найближчим часом, щоб тут працював ще один поліцейський офіцер громади, мав автомобіль для патрулювання, для здійснення профілактичної діяльності. Оскільки громада «розкидана» на досить великій території і потребує підсилення», – зазначив Ярослав Колесник.

Довідково:

Зараз у Ясінянській поліцейській станції несуть службу двоє поліцейських офіцерів. На території їх обслуговування – 7 населених пунктів та близько 18 тисяч населення. Приміщення станції суттєво оновлено та осучаснено. А в рамках плідної співпраці з керівництвом територіальної громади незабаром заплановано підсилення особового складу – у планах є введення ще однієї посади ПОГ.

Ще 1 пунктом безпеки (для майже 30 тисяч жителів ще 9 населених пунктів Рахівщини) є поліцейська станція у селищі Великий Бичків. Відсьогодні тут працюватиме ще один поліцейський офіцер громади, який саме завершив фахове навчання. У рамках продовження співпраці між територіальними громадами і поліцією Закарпаття заплановано введення додаткових посад для поліцейських офіцерів громади, які нестимуть службу на території обслуговування.

Усі вони не лише працюють, але й живуть на території громади, щоб максимально дбати про безпечне середовище для всіх місцевих жителів, спілкуватися з ними, орієнтуватися на їхні потреби, знати проблеми громади, допомагати у їх вирішенні та завжди бути поряд, щоб захистити.

Поліція Закарпатської області

Про Захід