На Рахівщині притягнули до відповідальності лісопорушника

Опубліковано:

За публічного обвинувачення Рахівського відділу Тячівської окружної прокуратури закарпатця визнали винним у незаконній рубці лісу (ч. 1 ст. 246 КК України), призначивши покарання у виді 17 тис. грн штрафу. Водночас одержану протиправним шляхом лісопродукцію та вантажний автомобіль суд ухвалив передати на потреби ЗСУ в порядку спецконфіскації.

Незаконну рубку зафіксували в лютому цього року. Обвинувачений приїхав на вантажному автомобілі до лісового масиву, що знаходиться на території Рахівщини, та за допомогою бензопили здійснив незаконну порубку дерев буку та грабу. Саме при їх завантаженні на транспортний засіб протиправні дії чоловіка помітив майстер лісу ДП «Великобичківське ЛМГ». Встановлено, що незаконною рубкою державі завдано майже 40 тис. грн збитків.

У судовому засіданні чоловік визнав свою вину. Вступ вироку в законну силу очікується.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

Про Захід