На Прикарпатті запрацювала ще одна поліцейська станція

Опубліковано:

Безпековий осередок відтепер функціонує в Голині. Це – найбільше село в Калуському районі. Правопорядок для понад 5 тисяч мешканців забезпечує поліцейський офіцер громади Михайло Площинець.

Приміщення безпекового осередку відкрили начальник Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Сергій Безпалько, очільник Калуської громади Андрій Найда, представники місцевої влади та мешканці.

Комфортна, сучасна, оснащена всім необхідним для ефективної роботи офіцера громади. Поліцейська станція розташована в самому центрі села Голинь. Відтепер тут працює старший лейтенант Михайло Площинець. 22-річний поліцейський офіцер громади відповідальний, відкритий та комунікабельний, здатний до критичного мислення та вміє залагоджувати конфлікти. На роботі та на зв’язку з мешканцями громади – 24/7.

«Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень. Переконаний, що Михайло гідно виконуватиме свої обов’язки та нестиме службу. Попри труднощі та воєнні дії у країні, безпека жителів була і залишається пріоритетним завданням поліції» – наголосив начальник ГУНП в Івано-Франківській області, полковник поліції Сергій Безпалько.

В Калуському районі уже ефективно працюють 5 поліцейських станцій. Поліцейську допомогу мешканці отримують оперативніше та якісніше. Надалі в громаді планують відкрили ще декілька безпекових осередків. Відтак голова Калуської територіальної громади спільно з начальником ГУНП в Івано-Франківській області підписали меморандум про співпрацю.

«Я можу з впевненістю сказати, що там, де є поліцейські станції мешканці почувають себе більш захищеними. Вони завжди можуть розраховувати на кваліфіковану допомогу правоохоронців. Наша громада дуже велика. І присутність поліцейських потрібна всюди», – зазначив голова Калуської ОТГ Андрій Найда.

Загалом в області уже працює 59 поліцейських станцій.

Поліція Прикарпаття робить все задля безпеки громадян. Продовжуємо служити й захищати заради справедливості та перемоги!

Національна поліція України
МВС України
Поліцейські офіцери громад

Про Захід