На Прикарпатті відкрили пам’ятну дошку поліцейському, який загинув на війні

Опубліковано:

На території Хімчинського ліцею «Інтелект» відбувся захід з нагоди відкриття пам’ятної дошки загиблому – старшому оперуповноваженому управління боротьби з наркозлочинністю в Івано-Франківській області Департаменту боротьби з наркозлочинністю Національної поліції України майору поліції Володимиру Розвадовському.

Поліцейський загинув10 червня 2022 року під час бойового чергування на території Сумської області.

На пам’ятному заході були присутні родина Героя, колеги по службі, фронтові побратими, керівництво та учні ліцею.

Дату відкриття адміністрація закладу обрала не випадково, а саме в День Збройних Сил України.

Володимир Розвадовський – випускник Хімчинського навчального закладу. Він був старанним учнем, любив порядок, дисципліну, мав неабияку жагу до справедливості, а тому завжди мріяв стати правоохоронцем та захисником.

Наполегливий, сумлінний поліцейський, він став одним із кращих співробітників управління боротьби з наркозлочинністю, – розповідає начальник УБН в Івано-Франківській області Сергій Дубняк. Загартований нелегкою службою, боями під час АТО, обстрілами, полоном, Володимир одним із перших зголосився вирушити на фронт після повномасштабного вторгнення росії на територію України.

Анотаційна дошка нагадуватиме учням ліцею про поліцейського, який пожертвував усім заради вільного життя майбутніх поколінь. Окрім відкриття пам’ятного знаку, у ліцеї відбулися тематичні уроки пам’яті Володимира Розвадовського.

Поліція Івано-Франківської області

Про Захід