На Прикарпатті імунізуватимуть диких тварин

Опубліковано:

Сьогодні у медійному центрі обласної державної адміністрації відбувся пресбрифінг начальника управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головне управління Держпродспоживслужби в Івано – Франківській області Івана Васьківа.

Він розповів, що протягом третьої декади травня 2024 року буде проведена кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу. При цьому будуть застосовуватися приманки з вакциною шляхом наземного розподілу принад з вакциною на узліссях, узбіччі доріг, річок, сільськогосподарських угідь, у лісах – на перехрестях доріг, на території вирубок.

Зауважувалося, що у кожній територіальній громаді створені робочі групи, які будуть розповсюджувати принади з вакциною, до яких входять представники державної служби ветеринарної медицини, Держпродспоживслужби, користувачів мисливських угідь, органів місцевого самоврядування та національної поліції.

Компанія проводитиметься під контролем фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Важливо, що приманка з вакциною, яка розповсюджується – є безпечна для людей і тварин, вона має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясокісткового борошна.

Посадовець звернувся до мешканців Прикарпаття з проханням із розумінням віднестися до заходів щодо вакцинації диких м’ясоїдних тварин та при виявленні принад не руйнувати їх, не брати в руки, щоби залишати привабливими для тварин.

Детальніше у відео:

Про Захід