На Прикарпатті 8 людей після відвідин кафе потрапили з отруєнням до лікарні, у Чернівцях горіло приміщення ліцею залізничного транспорту, а важкоатлет зі Львівщини встановив світовий рекорд

Опубліковано:

Державна установа «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» інформує про зареєстрований груповий осередок гострої кишкової інфекції в закладі громадського харчування «Crispy», м. Калуш, пр. Л.Українки, Калуський район, Івано-Франківської області. Станом на 4 жовтня госпіталізовано 8 осіб, з них 1 дитина до 15 років. Всі хворі госпіталізовані в КНП «Калуська міська лікарня», інфекційне відділення.

У Чернівцях горіло приміщення професійного ліцею залізничного транспорту. На місці загоряння працювали два пожежні автомобілі, а також екіпаж поліції. Станом на 23:00 (4 жовтня – ред.) пожежу локалізували, убезпечивши від розповсюдження вогню на навчальні корпуси. Також попередньо відомо, що горіло складське приміщення, тож, нащастя, підчас пожежі ніхто не постраждав.

19-річний український важкоатлет, майстер спорту України міжнародного класу зі Львівщини Богдан Гоза виборов золото на чемпіонаті Європи серед юніорів. У сумі двоборства спортсмен підняв 400 кг. У ривку Богдан Гоза підняв 190 кг, що стало новим європейським та світовим рекордом серед юніорів. Цікаво, що попередній рекорд також належав Богдану. У поштовху жидачівський важкоатлет підняв 210 кг.Цьогоріч у травні Богдан став віцечемпіоном світу серед юніорів до 20 років. У 2019 році жидачівський важкоатлет став чемпіоном Європи серед юнаків до 17 років та срібним призером чемпіонату Європи серед юніорів.

Про Захід