На околиці Ужгорода затримали групу чоловіків

Опубліковано:

Військовослужбовці відділу «Ужгород» Чопського загону зупинили чотирьох громадян України, які мали намір незаконно перетнути українсько-словацький кордон.

Двох із них за кількасот метрів від державної межі затримав прикордонний наряд, який ніс службу у прихований спосіб. Чоловіки пробиралися у напрямку Словаччини околицею міста Ужгород. Один мав при собі документи, що посвідчують особу, інший не мав жодних. Обидва виявилися місцевими жителями.

У ході подальших пошукових заходів прикордонники затримали ще двох правопорушників. Їх у темряві вдалося виявити за допомогою тепловізора. Чоловіки встигли подолати загороджувальний паркан та наближалися до кордону, коли їх зупинив патруль. Обидва також виявилися жителями міста Ужгород. Прикордонники встановили, що вони рухалися разом із попередніми затриманими, однак помітили правоохоронців і намагалися сховатися.

Усіх правопорушників доставили у прикордонний підрозділ з метою складання адміністративно-юрисдикційних документів та притягнення до відповідальності за спробу незаконного перетину державного кордону. Справи буде передано до суду.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Про Захід