Здоров'я Соціум Спорт

На один спортивний майданчик стало більше

Вчора, 13 серпня, у селі Пацканьово відбулося офіційне відкриття новозбудованого спортивного майданчика зі штучним покриттям. 

Як уже зазначалося, майданчик збудували за рахуно співфінансування з державного та районного бюджетів. 
Відкриття спортивного майданчика є знаковою подією для села, оскільки відтепер підростаюче покоління зможе ще активніше долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку.

В урочистому перерізанні стрічки взяли участь заступник керуючого справами виконавчого апарату, депутат райради Андрій Кушнірук, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Маріанна Михайлишина, Пацканівський сільський голова Юрій Бонь.

У заході також прийняли участь й депутати районної ради Віктор Шелелельо, Іван Ковач, Михайло Готра, Володимир Рішко, Василь Ковач та інші поважні гості. На завершення, депутати районної ради та сільські голови випробували нове футбольне поле, зігравши у товариський матч. 

Сьогодні в районі активно розбудовується спортивна інфраструктура. В деяких населених пунктах заплановане будівництво футбольних полів, вже навіть розпочалися певні роботи. Розчистка місця під будівництво та облаштування футбольного поля розпочалася у селі Лінці.

Ужгородська районна рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

76 − = 69