У Чопі відкрили водозабір, львів’янин зійшов на Еверест, а у Франківську сталася ДТП

Опубліковано:

У Чопі відбулося урочисте відкриття міського водозабору на підземних свердловинах по вулиці Миру.

Водопостачання було довгий час однією з головних проблем міста Чоп. Для її вирішення й побудовано власний водозабір на існуючих гідросвердловинах. Проведено перевірку гідросвердловин із їхньою подальшою промивкою.

Після довготривалої експертизи в грудні 2016 року проєкт «Будівництво водозабору на підземних свердловинах по вулиці Миру в м. Чоп» отримав державний позитивний висновок. Наступним етапом стало проведення тендеру, котрий міська влада оголошувала 4 рази. І, нарешті, 1 вересня 2017 року був підписаний довгоочікуваний договір про спорудження водозабору: розпочалася підготовка — розчищення території та земельні роботи.

55-річний львів‘янин Ігор Яськевич минулого тижня підкорив найвищу вершину світу. Відбулось це у понеділок, 24 травня. Про це інформує прес-службу ЛОДА. Особливо вражає той факт, що на Еверест чоловік піднявся вночі, о 02:35, що трапляється вкрай рідко. Під час першої спроби 23 травня на півдорозі виявилося, що кисневі балони Ігоря недозаправлені наполовину, тому львів’янину довелось підніматись на вершину з другої спроби впродовж доби.

Аварія сталася у Івано-Франківську близько 9:30 на вулиці Незалежності (спуск з мосту), на підступах до перехрестя із вулицями Йосипа Сліпого та Хриплинська. Аварія сталася біля 9:30 на вулиці Незалежності (спуск з мосту), на підступах до перехрестя із вулицями Йосипа Сліпого та Хриплинська. Там зіштовхнувся дві легкові автівки – “Мітсубісі” та “БМВ”. Без потерпілих. Поліції на місці пригоди немає. Рух транспорту (зі сторони центру) суттєво ускладнено.

Сьогодні – Всесвітній день велосипедистів, а іменини святкують:Oлена, Андрій, Михайло, Костянтин, Ярослав, Ілона, Федір, Кирило, Василь

Про Захід