Регіональні Новини Соціум

На обліку міграційної служби Закарпаття понад п’ять тисяч іноземних громадян

Наразі на Закарпатті проживає 2541 іммігрантів та 2564 іноземців, документованих посвідкою на тимчасове проживання. Міграційна служба області нагадує, що для оформлення чи обміну документів, які дають дозвіл на тимчасове проживання в Україні, потрібно звернутися не пізніше як за 15 робочих днів до закінчення встановленого строку перебування.

При оформленні дозволу на імміграцію іноземець звертається до територіального підрозділу міграційної служби за місцем проживання. А для оформлення посвідки на постійне чи тимчасове проживання – до відділу з питань постійного та тимчасового проживання іноземців та осіб без громадянства ГУДМС в Закарпатській області за адресою: м. Ужгород, вул. Грибоєдова, 12а, каб.27.

Перелік необхідних документів для отримання тимчасової посвідки у зв’язку з возз’єднанням сім’ї – паспорт іноземця з наявною візою типу Д (крім громадян держав, з яким Україною встановлено безвізовий порядок в’їзду) з перекладом на українську мову; свідоцтво про шлюб; паспорт громадянина Україна, з яким іноземець перебуває у шлюбі; дійсний поліс медичного страхування та квитанція про сплату платежів.

У разі, якщо іноземець – студент, то документування посвідкою відбувається на підставі клопотання навчального закладу, паспорта іноземця з візою типу Д із відповідним спеціальним написом на візовій етикетці з перекладом на українську мову, дійсного полісу медичного страхування та квитанції про сплату платежів.

Для отримання посвідки на тимчасове проживання у зв’язку з працевлаштуванням іноземець подає дозвіл на застосування праці; зобов’язання роботодавця повідомити ДМС та службу зайнятості про дострокове розірвання чи припинення трудового договору; паспорт іноземця з наявною візою типу Д (крім громадян держав, з яким Україною встановлено безвізовий порядок в’їзду) з перекладом на українську мову; дійсний поліс медичного страхування та квитанція про сплату платежів.

Вартість посвідки на тимчасове проживання складає 891 грн., а на постійне проживання – 728 грн.

Звертаємо увагу, якщо іноземний громадянин надає неповний перелік визначених документів, йому може бути відмовлено у наданні адміністративної послуги.

Ольга Поштак, головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та ЗМІ
ГУДМС України в Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + 6 =