На Мукачівщині затримали угонщиків (Фото)

Опубліковано:

Вчора, 25 липня, близько сьомої години ранку в Мукачівське районне відділення поліції надійшло повідомлення від 61-річного жителя смт.Кольчино. Заявник повідомив про викрадення його автомобіля марки «BMW». 

Прибувши на місце події, працівники слідчо-оперативної групи встановили, що потерпілий, зранку збирався помити на подвір‘ї свій автомобіль, ненадовго відлучився, а далі побачив, як невідомі викрали його авто.

Як тільки оперативники дізналися про вчинення злочину на території обслуговування, не зважаючи на те, що подія сталася у вихідний день,  відразу ж почали працювати над розкриттям. Двоє працівників кримінального блоку, про імена яких в силу об’єктивних обставин ми не можемо говорити, не рахуючись з особистим часом, вжили  всіх необхідних оперативно-розшукових заходів та вже близько 15-ї години  розшукали викрадене «BMW». Машину зі слідами пошкодження розшуковики знайшли в Кольчинському  кар‘єрі. А далі затримали і ймовірних викрадачів. 

Ними виявилися два раніше судимі мукачівці віком 18 і 26 років. Злочин вони скоїли з корисливих мотивів.

Зрозумівши, що їх уже розшукує поліція, злочинці з‘їхали  з дороги й сховали крадену машину в лісі біля кар’єру сподіваючись  забрати її, коли все стихне. Та цим планам крадіїв завадили оперативники карного розшуку. Спершу вони знайшли сховане в лісі авто, а далі вийшли й на самих викрадачів, інформує поліція Закарпатської області.

Про Захід