На Міжнародному турнірі стрибків із жердиною у Австрії успішно виступили дві хмельничанки (Фото)

Опубліковано:

Одразу дві хмельничанки стали призерками міжнародного турніру стрибунів з жердиною і в довжину «18th Golden Roof Challenge», який відбувся 11 червня на спеціально обладнаному майданчику в самому серці історичного центру австрійського Інсбруку на одній з головних вулиць Maria-Theresien-Straße. Ці змагання проводяться з 2005 року і стали першими в світі міської серії легкої атлетики «Golden Fly».

У турнірі взяли участь 4 українки. В стрибках у довжину серед жінок за перемогу боролися Марина Бех- Романчук та Агата де Соуза (Сан-Томе і Принсіпі), котра з першої спроби захопила лідерство (6,72м) і в подальшому змогла покращити цей результат до 6,76м. Перевершити грізну конкурентку Марина змогла лише в 5-й спробі (6,86м).

Третє місце посіла Марія Горєлова (6,38м) – ще одна підопічна заслуженого тренера України Вадима Крушинського. Обоє подолянок показали свої найкращі результати в сезоні, покращивши їх відповідно на 1см кожна.

У секторі для стрибків з жердиною на подіум вдалося піднятися харків’янці Марині Килипко – з результатом 4,26 м вона фінішувала третьою. У киянки Яни Гладійчук жодної успішної спроби в Інсбруку не було. Виграла змагання італійка Роберто Бруні з рекордом турніру – 4,66 м.

Про Захід