На Львівщині викрили незаконне ввезення брендового одягу та ґаджетів

Опубліковано:

▪️ Правоохоронці викрили схему з незаконного
ввезення на територію України товарів під виглядом гуманітарної допомоги з використанням підроблених документів (ч. ч. 1, 4 ст. 358 КК України).

▪️ За ініціативи оперативних співробітників Львівського загону проведено перевірку вантажного автомобіля марки Volvo, яка слідувала в Україну через пункт пропуску Краківець. Згідно даних, зазначених в документах, вантажівка перевозила гуманітарну допомогу.

▪️ В ході огляду виявлено та вилучено 14 палетів і 951 коробку з комп’ютерною технікою марок Apple, Xiaomi, мобільними телефонами марок Apple, Xiaomi, Samsung, новим жіночим взуттям марки Сasadei, Vero, Bomond та брендовим одягом марки Dior.

▪️ За попередніми даними, їх вартість складає понад 70 мільйонів гривень. На вантаж накладено арешт та призначено проведення судово-товарознавчих експертиз.

Слідчі дії тривають. Наразі встановлюють усіх причетних осіб до вчинення даного кримінального правопорушення.

Заходи з викриття проведено оперативними співробітниками Львівського прикордонного загону спільно із дізнавачами сектору дізнання Яворівського РВП ГУ НП у Львівській області за процесуального керівництва Яворівської окружної прокуратури.

Про Захід