На Львівщині влаштували квест для дітей-переселенців

Опубліковано:

На Львівщині поліцейські долучилися до проведення цікавого квесту для дітей-переселенців та в ігровій формі нагадали їм правила безпеки
Ювенальні поліцейські Самбірського районного управління поліції спільно із співробітниками Відділу у справах молоді та спорту Самбірської міської ради з нагоди Дня молоді провели молодіжний квест «Подорож стежинками здоровʼя».

У заході, що відбувся на стадіоні ім.Лева Броварського, взяли участь діти-переселенці, які тимчасово проживають у місті Самбір, а також вихованці місцевої дитячо-юнацької спортивної школи.
Квест складався з 5 станцій, кожна з яких мала по 3 завдання. Перша станція називалася «Місто смаколиків» , друга – «Країна чистоти», третя – «Країна фізкультурія», на четвертій станції «Фортеця порятунку» дітки показали знання правил безпеки, а на п’ятій продемонстрували свою артистичність.

В ігровій формі дітки опанували правила здорового харчування та гігієни, показали свої спортивні досягнення та навички безпечної поведінки, усі разом читали скоромовки та співали пісню «Ой, у лузі червона калина».

Завдяки заходу, діти-переселенці змогли відволіктися від важких спогадів та зануритися у світ ігор та корисних розваг.
Нехай кожна дитина України буде здоровою і щасливою! Нехай буде Перемога!

Ювенальна превенція Львівської області Самбірський відділ поліції ГУНП у Львівській області

Про Захід