На Львівщині відкрили «Дружній простір» для вимушених переселенців

Опубліковано:

Центр відкрили аби пом’якшити негативний вплив на психоемоційний стан молоді, зокрема тих, хто приїхав на Львівщину з інших регіонів країни.

Відкриття відбулось на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Сокальський професійний ліцей».

На відкриття завітали діти, підлітки, а також їхні батьки, що проживають у гуртожитку навчального закладу. Гостей урочисто привітали, а для дітей організували веселощі з аніматорами, солодкий стіл та багато позитивних емоцій.

Надалі дітки різного віку матимуть можливість розвиватись та розважатись. Зокрема, для них проводитимуть заняття з профорієнтації, медіаграмотності, першої медичної допомоги та мінно-вибухової безпеки. Також надаватимуть індивідуальні та групові психологічні консультації, проводитимуть майстеркласи з психологічної розрядки.

До слова, Сокальський професійний ліцей став сьомим дружнім простором в Україні. Проєкт вже втілюється у Вінниці, Дніпрі, Новомосковську, Гадячі, Горішніх Плавнях та Кіцмані.

Проєкт «Дружній простір» реалізує громадське об’єднання «Фонд «Професійний розвиток Харкова»» у межах проєкту «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб/EU4Skills», який виконує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) за дорученням уряду Німеччини.

Про Захід