На Львівщині відбулося передріздвяне святкування

Опубліковано:

На подвір’ї Молодіжного центру імені св. Івана Боско (вул. Кривчицька дорога, 19Д) для мешканців та гостей Львівської міської територіальної громади відбулося свято «Разом перед Різдвом».

«Спостерігати за тим, як діти захопливо беруть участь у майстер-класах, відвідують Миколая, катаються на санях, колядують, отримують подарунки – одне велике задоволення. Щасливі переживання дорослих, радість в їх очах та неймовірні почуття на лиці – ще один доказ того, що свято вдалося. А спільне виконання коляди щоразу додає магічності та особливого відчуття духу Різдва.

Наше свято посилює розуміння того, що варто робити головний акцент на проведенні менших заходів, на невеликих локаціях, як, наприклад, район Кривчиці, бо так рідніше, тепліше і затишніше», – зазначила керівниця управління зовнішніх зв’язків і промоції Тетяна Хабібрахманова.

Святкового настрою додали учасники заходу: учні ліцею № 70 із своїм вертепом, вихованці Молодіжного Центру Св. Івана Боско з колядою, молоді артистки Злата Сенів та РоНіка, дитячий та підлітковий театр Ряна, арт-школа N-Kids, вокальний гурт «Родзинка», народна музична студія «Джерело». Вільний театр «ОКО» представив інтерактивну казку «Хочу снігу», а гурт KAVER.zni виконав підбірку відомих різдвяних колядок.

Додамо, що відділу промоції міста допомагали в організації свята управління спорту Львівської міської ради, Львівські ярмарки та Професійний центр св. І. Боско.

Львівська міська рада

Про Захід