На Львівщині відбулось відкриття виставки «Натхненні Пінзелем у Годовиці»

Опубліковано:

Виставка відбувається у Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького.

Як зазначив очільник Львівщини Максим Козицький, тут представили 35 творів живопису та скульптури, які створили відомі українські митці й мисткині під час художніх пленерів. Надихалися Храмом всіх Святих у Годовиці – однією з найцінніших сакральних пам’яток не лише Галичини, але й усієї України, до оздоблення якої причетний визначний митець Георгій Пінзель.

«Дякую засновниці проєкту «Під зорею Пінзеля» Івоні Лобан, яка упродовж багатьох років популяризує творчість геніального скульптора Пінзеля та привертає увагу до збереження унікального храму у Годовиці. Також вдячний усім митцям, які долучались до художніх пленерів в межах культурно-мистецького проєкту.

Сьогодні ви разом із Пінзелем несете у світ українську культуру, без якої європейська культура неповна. Ви демонструєте силу й велич сучасного українського мистецтва. Заявляєте своєю працею, що ми – нація, яка має і велику культурну традицію, і довгу історію, і потужний творчий потенціал», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Про Захід