На Львівщині у колонії злочинне угруповання налагодило канал постачання та продажу наркотиків (Фото)

Опубліковано:

У Львівській області викрили злочинне угруповання, зо діяло в одній із виправних установ.

Як встановили правоохоронці, організував протиправну діяльність 25-ти річний львів’янин, засуджений за розбій. Маючи авторитет та зв’язки у кримінальних колах, отримав статус так званого «смотрящого» за одним із відділень у Личаківській виправній колонії. З-поміж її утриманців організував злочинну групу, долучивши до неї також осіб, які раніше відбували у колонії  покарання.

Учасники ОЗУ налагодили канал постачання та збуту наркотиків та психотропів у в’язниці. Доставляли наркотики шляхом так званих «перекидів».

Одного з учасників групи правоохоронці затримали під час спроби доставити товар на територію установи. Крім того, під час обшуків за місцями утримання підозрюваних та їх проживання вилучили наркотики, мобільні телефони та банківські картки.

На підставі отриманих доказів шістьом учасникам угруповання повідомили про підозру за ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України з кваліфікуючою ознакою – вчинення у складі організованої злочинної групи. Щодо затриманого учасника злочинної групи вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу, щодо решти – про їх перевід до інших виправних установ.

Досудове розслідування триває,.

За незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів чинним законодавством передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від дев’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Департамент стратегічних розслідувань

Про Захід