На Львівщині стартував 29 Львівський BookForum

Опубліковано:

Від імені Президента України Володимира Зеленського начальник Львівської ОВА Максим Козицький привітав учасників, організаторів та гостей Форуму.

У своєму зверненні наголосив, що поки ЗСУ мужньо боронять Україну від ворожої навали, для нас життєво необхідно зберегти національну культуру та ідентичність. Форум Видавців тримає інтелектуальний фронт!

«Від себе дякую організаторам форму за те, що ви порушите ті питання, на які нам вже тепер потрібно шукати відповідь: про те, як війна в Україні змінить Європу; про імперіалізм; про пропаганду та покарання пропагандистів. Це все на часі саме зараз. Лише так ми можемо достукатися до мислячих людей і пояснити, що відбувається в Україні. Лише так ми можемо переосмислити уроки історії і нової історії, яку ми пишемо від 24 лютого.

Вірю, що наступного року форум збере нас усіх уже з іншою центральною темою. Тією, яка зараз в думках і в серці кожного українця. Розгорнемо також великий традиційний книжковий ярмарок, на який з’їдуться люди зі всієї країни». – підкреслив Максим Козицький.

Про Захід