На Львівщині стартує туристичний проєкт «Мандруй Львівщиною. Історія другої домівки»

Опубліковано:

Мальтійська служба допомоги за підтримки Львівської ОВА запускає туристичний проєкт, спрямований на соціалізацію та емоційне розвантаження вимушених переселенців – «Мандруй Львівщиною. Історія другої домівки».

Проєкт передбачає організацію екскурсійних заходів для ВПО для кращого ознайомлення з регіоном, поглиблення знань про Львівщину.

Як зазначив заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко, Львівщина прихистила сотні тисяч внутрішньо переміщених осіб, які, тікаючи від війни, знайшли тут тимчасовий прихисток. Людям, які оселились на теренах нашого регіону, було б корисно дізнатись не лише про те, де отримати соціальні та медичні послуги, а й де можна провести час та відпочити. В цьому плані туризм відіграє надзвичайно важливу роль. Активне дозвілля допоможе їм швидше соціалізуватися та сприятиме емоційному розвантаженню, що вкрай необхідно людям.

Зазначимо, Мальтійська служба допомоги – це міжнародна благодійна організація, яка працює у 120 країнах. Зокрема, в Україні вона діє вже 32 роки. З першого дня повномасштабної війни в Україні МСД надає гуманітарну допомогу, опікується прихистками для переселенців, забезпечує гаряче харчування для біженців – на вокзалах і на пунктах перетину кордону, організовує літні табори для дітей-переселенців. Крім цього, зараз активно працюють 38 пунктів надання психологічної допомоги від МСД. А невдовзі МСД відкриє майстерню з протезування у рамках проєкту Національного реабілітаційного центру «Незламні» (UNBROKEN) на базі Лікарні Святого Пантелеймона (раніше – Лікарня швидкої медичної допомоги).

Львівська ОВА

Про Захід