На Львівщині прикордонники отримали 4 безпілотні авіаційні комплекси (Фото)

Опубліковано:

Підрозділи Мостиського загону поповнилися новими безпілотниками. Чотири комплекси «Matrice200», до складу яких входить 12 безпілотних літальних апаратів, на суму близько 7,2 мільйони гривень прикордонники отримали в рамках реалізації проєкту «Візуальний контроль за функціонуванням пунктів пропуску» Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020».

Спеціально підготовлені інструктори зможуть активно використовувати безпілотні літальні апарати в охороні кордону на найбільш загрозливих напрямках українсько-польської ділянки. Слід зазначити, що на минулому тижні завершилась підготовка майбутніх фахівців з використання безпілотників на базі відділення інспекторів прикордонної служби «Малнів». Загалом, нові знання отримали 13 військовослужбовців, які протягом чотирьох днів здобували навички практичного застосовування даної авіаційної техніки.

У цьому році прикордонний загін, в рамках міжнародної технічної допомоги, отримав 8 авіаційних комплексів, завдяки використанню яких правоохоронці уже неодноразово виявляли та припиняли правопорушення на кордоні.

Мостиський прикордонний загін

Про Захід