На Львівщині «працюють» шахраї

Опубліковано:

Обережно, шахраї. Поліцейські Львівщини закликають громадян бути пильними. Не дайте шахраям себе ошукати!

Зазвичай для здійснення незаконної діяльності зловмисники використовують давно відому схему.

До потерпілого (потерпілої) телефонує невідомий чоловік (або жінка), який представляється співробітником правоохоронних органів та повідомляє, що його (її) родич здійснив дорожньо-транспортну пригоду і для «вирішення питання» з потерпілими терміново необхідні гроші. В іншому варіанті – родич став учасником дорожньо-транспортної пригоди, отримав тілесні ушкодження і гроші необхідні для проведення термінової операції.

В подальшому зловмисники приїжджають додому до своїх жертв, ті передають їм кошти, а вже потім з’ясовують, що ніяких ДТП насправді не було, вони стали жертвами шахраїв і тоді звертаються за допомогою у поліцію. За цей час зловмисники з грошима встигають втекти.

Аби не стати жертвою шахраїв, пам’ятайте: якщо вам повідомили якусь інформацію про вашого родича, зателефонуйте йому (їй) та з’ясуйте чи це правда. Ніколи не повідомляйте підозрілим незнайомцям свою домашню адресу та не передавайте їм гроші – тим більше, для здійснення незаконних махінацій. У випадку, якщо вами зацікавились шахраї, негайно повідомляйте про це у поліцію. Не дайте шахраям ошукати себе!

Відділ комунікації поліціі Львівської області

Про Захід