На Львівщині патрульний врятував дівчину від самогубства (Відео)

Опубліковано:

патрульний 3 батальйону Роман Макітра та його напарниця Ірина Пенкальська отримали виклик на вулицю Лінкольна про домашнє насильство. На лінію 102 зателефонували сусіди і повідомили, що в одній із квартир, з їх слів, проживає неблагополучна сім’я із маленькою дитиною.

Періодично вони шумлять, вживають алкогольні напої. Так сталося і цього разу.Заходячи в будинок, поліцейські не очікували, що за мить вони рятуватимуть життя. Вийшовши з ліфта поліцейський побачив у вікні силует. Хтось перекинув ноги через вікно і вже готувався стрибнути.В останню мить патрульний Роман Макітра витягнув за руку жінку з вікна між 7 та 8 поверхами. Його напарниця одразу почала її втішати, адже жінка плакала.

Вони встановили, що жінка прийшла до згаданої сусідами квартири. Зі слів 26-річної львів’янки, її з дому вигнав чоловік, який постійно над нею знущається. Вона сподівалася кілька днів пожити у друзів. Принесла їжу для їхньої дитини, однак між ними виникла суперечка через спосіб життя останніх. Через конфлікт, вони не дозволили їй залишитися. Жінка в розпачі, вирішила покінчити життя самогубством.Поліцейські заспокоїли жінку та пригостили чаєм. Згодом, викликали медиків, які шпиталізували її.Відтак виклик сусідів, які не стоять осторонь проблем, врятував молоде життя.

Патрульна поліція Львівської області

Про Захід