На Львівщині облаштовують джерело питної води

Опубліковано:

За інформацією департаменту міської агломерації ЛМР, у Брюховичах облаштовують джерело питної води. Територію біля джерела вимостять бетонною тротуарною плиткою, зроблять монолітні залізобетонні сходи, металеву огорожу бетонну чашу, майданчик з лавками та газонами, викладуть пішохідні доріжки.

Основні роботи планують завершити до кінця цього року. Озеленять територію та оздоблять вуличними меблями – навесні, коли потепліє.

«Наразі біля джерела тривають монтажні роботи сходинок. А також відкачування води зі свердловини та роторне буріння свердловини із промивкою. Великогабаритної техніки вже немає, тож заїзд біля вулиць Львівська- Ясна, де тривають роботи, відкрито. Підрядник пообіцяв: в разі пошкодження великогабаритною технікою частини дороги, яку нещодавно відремонтували, полагодити за свій рахунок», – розповіли в департаменті міської агломерації ЛМР.

Нагадаємо, що джерело у Брюховичах тривалий час перебувало у занедбаному стані. Небайдужі мешканці навіть написали проект «Жива вода» (автор – Мар’ян Свірнюк) та подали його на щорічний конкурс, який проводить управління екології та природних ресурсів ЛМР – «Благоустрій джерел Львова». Проект переміг. До речі, це єдиний проект-переможець, в якому йдеться про облаштування саме джерела питної води. На ремонтні роботи в цілому виділено 469 тисяч гривень.

Через відсутність учасників, які подавалися на тендер, облаштування джерела суттєво затрималося. Тож тендер довелося оголошувати кілька разів. Наразі підрядник є і обіцяє роботи завершити до кінця грудня.

Львівська міська рада

Про Захід