Новини Західної України

На Львівщині на час карантину вже облаштували 5 контрольно-пропускних пунктів

Сьогодні, 9 квітня, вже облаштовані 5 пунктів у Бродівському, Стрийському, Золочівському та Турківському районах. Інші дооблаштовують і вони запрацюють найближчим часом.

Організацію роботи таких пунктів, з можливими обмеженнями руху транспорту, передбачено вимогами протоколу № 12 позачергового засідання Львівської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 06.04.2020 р. для забезпечення дотримання карантинних (обмежувальних) заходів, спрямованих на профілактику розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19.

Відповідно, 13 карантинних постів організовані при в’їзді на адміністративну територію Львівської області з Волинської, Рівненської, Тернопільської, Івано-Франківської та Закарпатської областей на автодорогах: М-06 (Київ-Чоп) – 2 блок-пости, Р-39 (Броди-Тернопіль), М-09 (Львів-Тернопіль), Н-10 (Стрий-Чернівці), Н-13 (Львів-Самбір-Ужгород), Т-1806 (Перемишляни-Рівне), Т-1417 (Куровичі-Перемишляни-Рогатин), Н-09 (Львів-Бібрка-Рогатин), Т-1409 (Стрий-Журавно), М-12 (Стрий-Знам’янка), Р-15 (Ковель-Жовква), Н-17 (Львів-Радехів-Луцьк). Також передбачені ще шість мобільних постів, які розгорнуть в разі необхідності.

На контрольно-пропускних пунктах працюють співробітники поліції, медики, рятувальники, військовослужбовці Національної Гвардії України та представники місцевої влади.

Інші карантинні пости запрацюють найближчим часом. Для зручності подорожуючих та правоохоронців, які нестимуть службу, усі пости оснащують освітленням, засобами обігріву, ліжками та польовими кухнями. Поліцейські забезпечуватимуть охорону публічного порядку та роз’яснюватимуть людям, котрі прибувають на територію області, карантинні вимоги та обмеження, встановлені органами місцевого самоврядування, яких необхідно дотримуватись. Медики перевірятимуть водіїв та пасажирів на наявність ознак респіраторних захворювань, робитимуть температурний скрінінг і далі прийматимуть рішення згідно протоколу.

Усі працівники мають належний рівень захисту та чіткий алгоритм дій у разі потреби.

“Ці злагоджені заходи спрямовані виключно для протидії розповсюдженню вірусної інфекції COVID 19. Патрульні нестимуть службу на пунктах на трасі Київ-Чоп”, — наголосив начальник управління патрульної поліції Львівської області Роман Пилипенко.

Нагадуємо, що всі учасники дорожнього руху повинні також неухильно дотримуватись правил дорожнього руху.

Без крайньої необхідності все ж не рекомендуємо залишати ваші домівки, адже всі карантинні заходи і направлені на те, аби вчасно запобігти поширенню хвороби.

Патрульна поліція Львівської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + = 18