На Львівщині контрабандист ховав сигарети у паливному бакові (Фото)

Опубліковано:

Громадянин, який намагався провезти товар у Польщу, вже був притягнений до відповідальності за  порушення митних правил

У пункті пропуску «Краківець-Корчова» Львівської митниці громадянин України, прямуючи до Республіки Польщі мікроавтобусом «Mersedes-Benz», обрав смугу руху «червоний коридор». Під час митного контролю у працівників митниці виникла підозра, що в автомобілі можуть бути приховані товари. Після подання запиту до єдиної автоматизованої інформаційної системи (ЄАІС) з’ясувалося, що в травні цього року щодо цього чоловіка – 34-річного мешканця одного з сіл Яворівщини, було складено протокол за порушення митних правил.

Автомобіль відразу відправили на поглиблений огляд, і в сховищі, обладнаному в паливному баку, митники виявили 300 пачок сигарет «МИНСК SUPERSLIM» без акцизних марок.

Отже, громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю.

За цим фактом працівники митниці склали протокол за ч.2 ст.483 Митного кодексу України. (Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю). Автомобіль та сигарети вилучено, їх вартість буде  встановлено додатково. Невдовзі справу скерують до суду.

Пресслужба Львівської митниці

Про Захід