На Львівщині хабарника із басейнового управління відпустили під домашній арешт

Опубліковано:

Слідча суддя Галицького районного суду Львова Наталія Зубачик обрала запобіжний захід у виді домашнього арешту для начальника Жидачівської експлуатаційної дільниці Басейнового управління водних ресурсів (річок Західного Бугу та Сяну), якого підозрюють в отриманні хабара.

Джерело: ухвала суду від 17 вересня 2021 року.

Підозрюваного два місяці триматимуть під домашнім арештом у нічну пору доби – з 22.00 до 7.00. Начальника також відсторонили від посади на 2 місяці. Йому інкримінують ч.3 ст. 368 ККУ (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Згідно з даними реєстру декларацій, начальником Жидачівської експлуатаційної дільниці Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну є Роман Максимов.

Раніше прес-служба Львівської обласної прокуратури повідомляла про викриття на хабарі начальників двох дільниць цього ж басейнового управління. Керівників дільниць підозрюють в отриманні по 28 та 30 тис. грн хабарів за надання можливості оренди спецтехніки підприємства, яка призначена для облаштування ставків. Варто зазначити, що жодних угод оренди вони не укладали, а оплата здійснювалась в особистому порядку, а не на рахунок дільниці. Як повідомляли в СБУ, за останні півроку було декілька схожих ситуацій на цьому держпідприємстві.

Як раніше повідомляли «Наші гроші. Львів», начальника та інженера-гідротехніка  Дублянської експлуатаційної дільниці басейнового управління в кінці липня поточного року суд оштрафував на 102 тис. грн за отримання хабарів. Працівники дільниці за винагороду створювали можливості для підписання угод оренди спецтехніки басейнового управління.

“Наші гроші. Львів”

Про Захід