На Львівщині капелани провели Літургію з нагоди Водохреща

Опубліковано:

19 січня українці відзначають Водохреща. З нагоди цього дня львівські капелани провели Божественну Літургію та вшанували пам‘ять усіх, хто віддав своє життя у час війни.

Захід проходив у період відключення електроенергії, проте зі світлом в душі віруючих. Наприкінці Літургії по всій країні пролунали сигнали повітряної тривоги, а щоденні новини про обстріли українських населених пунктів окупантами затьмарюють усі дні, які раніше українці святкували.

«Для наших ворогів немає нічого людського та святого. Вони розповідають, що вірять в Господа та ходять в храми, проте щоденно, навіть під час великих релігійних свят, обстрілюють нашу землю, вбивають наших дітей і мирне населення та намагаються знищити все українське – мову, історію, культуру. Але з нами Бог, за нас правда і весь цивілізований світ. За нами буде і перемога» – зазначив у проповіді капелан отець Михайло.

У цей нелегкий для держави час кожен гвардієць щоденно виконує завдання для того, щоб наближати перемогу. Нам відома ціна волі, свободи, життя та незалежності. Українці – незламний народ, а отже перемога неодмінно настане.

Про Захід