На Львівщині готують пункти обігріву на випадок критичних ситуацій в зимовий період

Опубліковано:

Як повідомляє голова Львівської ОДА Максим Козицький, область готова до опалювального сезону на 100%, але, враховуючи дії ворога, який завдає ударів по об’єктах критичної інфраструктури, готуються до реагування в екстрених ситуаціях.

Розгортають стаціонарні пункти обігріву на території області. Попередня кількість – понад 400, там зможуть одночасно прийняти 70 тисяч людей. Такі пункти діятимуть в закладах соціальної інфраструктури, повинні мати укриття, джерела живлення, доступ до інтернету, продукти та воду, в разі необхідності тут надаватимуть першу медичну допомогу.

Наразі облаштування стаціонарних пунктів обігріву у Львівській області триває. Опісля – комісія, до якої входитимуть фахівці ДСНС та представники органів місцевого самоврядування, перевірить приміщення. Про розташування пунктів поінформують.

Окрім того, Львівська обласна державна адміністрація до кінця листопада отримає від партнерів близько 40 наметів каркасного типу. Також, попередньо орієнтовно 50 мобільних пунктів обігріву – наметів – готове розгорнути Головне управління ДСНС України у Львівській області. Ці пункти обігріву зможуть встановлювати оперативно у місцях, де це необхідно. Відповідно, за потреби, їх можна буде легко передислокувати. Кількість пунктів обігріву від працівників ДСНС зростає – завдяки допомозі Львівської ОВА та партнерів.

Про Захід