На Львівщині державна реєстраторка спокусилася на хабар

Опубліковано:

На Львівщині правоохоронці повідомили державній реєстратоці про підозру в зловживанні повноваженнями

Жительку міста Золочів віком 31 рік, державну реєстраторку однієї із міських рад на Львівщині, викрили слідчі відділення поліції №2 Львівського районного управління поліції №2 спільно з оперативники Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області, за процесуального керівництва Пустомитівської окружної прокуратури.

Як встановили правоохоронці, чиновниця, зловживаючи службовими повноваженнями та з метою одержання неправомірної вигоди, втрутилась в роботу автоматизованої системи Державного реєстру прав, внесла несанкціоновані зміни та в подальшому провела державну реєстрацію прав власності на житлові приміщення без отримання відомостей про прийняття цих об’єктів нерухомого майна в експлуатацію, їх технічної інвентаризації та присвоєння їм адрес. Також вона внесла до Державного реєстру прав записи про погашення права власності громадян на нерухоме майно та про поділ будинків без відповідних договорів або рішень суду.

У такий спосіб чиновниця внесла до Державного реєстру прав несанкціоновані зміни щодо трьох об’єктів нерухомої власності.

Слідчі повідомили державній реєстраторці про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.365-2 (Зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги) Кримінального кодексу України та ч.1 ст.362 (Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкціями статей – позбавлення волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Досудове розслідування триває.

Кіберполіція Національна поліція України

Про Захід