На Львівщині багато пожеж через спалювання сухостою

Опубліковано:

Сьогодні Львівщина надає прихисток не лише українцям, які рятуються від війни, а стає другим домом для українських підприємців, які релокують сюди свої виробництва.

Одним з таких є компанія MatroLuxe – один з найбільших в Україні виробників матраців, м’яких та корпусних меблів.

Головний офіс та виробництво компанії до війни знаходилось в Дніпрі. Та сьогодні через небезпеку активних бойових дій, виробництво із сучасним обладнанням переїжджає до Львова.

Наразі перевезли лише частину обладнання, очікують приїзду працівників.

Сьогодні компанія оперативно відреагувала на потреби української держави та суспільства та зосередила виробництво на соціальних матрацах. Це спеціальні легкі, компактні вироби, з низькою собівартістю.

Попит саме на соціальний матрац також став однією з підстав релокації виробництва саме на Львівщину. Адже Львівщина з перших днів війни стала гуманітарним хабом України.

Компанія хоче перемістити на Львівщину понад сто сімей співробітників з різних куточків України та створити до двох сотень нових робочих місць у регіоні. Коли ж завершиться війна, виробництво в області не припинятимуть, натомість вірять, що відновлять повноцінну роботу і на Київщині та Дніпропетровщині.

Сьогодні вже 40 підприємств прийняли рішення переїхати на Львівщину.

Департамент з цивільних питань Львівської ОВА

Про Захід