На Красному полі облаштували дитячий майданчик

Опубліковано:

Днями директор Агенства регіонального розвитку “Закарпаття” облради Володимир Феськов разом із заступником голови Закарпатської ОВА Мирославом Білецьким та Хустським міським головою Володимиром Кащуком презентували дитячий майданчик у парку імені Героїв Майдану.

“Це наш спільний новорічний подарунок всім дітям. Дякую всім, хто допомагав у реалізації цього завдання, і окрема вдячність нашим міжнародним партнерам. Встановлення дитячого майданчика в такий складний для країни час вимагало значних зусиль і часу. Ми ретельно слідкували за процесом розробки та встановлення, аби в результаті діти мали безпечний, цікавий та унікальний майданчик. Як на мене, все вдалося й знаю, що діти та батьки ще до офіційного відкриття уподобали його. Про нього говорять у соцмережах, ми бачили купу фотографій щасливих дітей. Це неабияк тішить», – розповів Володимир Феськов.
Під час відкриття майданчика присутні залишали на банері “Нехай дитинство буде щасливим” свої привітання дітям України. До гарних слів доєднався і голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко. Він побажавши дітям безтурботного й щасливого дитинства.
“В час, коли країна у війні, кожен збудований об’єкт – це маленька перемога. Ми будуємо, ми плануємо, ми віримо у майбутнє, ми прагнемо зробити його щасливим для наших дітей”, – зазначив Мирослав Білецький.
Своєю чергою, Володимир Кащук переконаний, що дитячий майданчик став ще однією привабливою локацією міста, як продовження раніше реалізованих спільних ідей Агентства та Хустської міської ради та висловив переконання в подальшій продуктивній співпраці.
Команда АРР «Закарпаття» вдячна Закарпатська обласна рада, Закарпатська обласна державна адміністрація, Хустській міській раді/ Хустська міська рада інформує та всім, хто сьогодні розділив з нами приємні емоції.
Встановлення дитячого майданчика – одне із завдань проєкту HUSKROUA/1901/3.1/0020 «Тематичний замковий маршрут» реалізується в межах програми Hungary Slovakia Romania Ukraine Cross Border Cooperation 2014-2020 за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Про Захід